Przyjazd:
Wyjazd:

Pokoje

Pokój Standard

Przytulny pokój dwuosobowy z łazienką. Do dyspozycji gości mamy pokoje z dwoma pojedynczymi łózkami z możliwością ich złączenia. Pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem , Internet, get more info ręczniki, wodę butelkowaną. Na Państwa życzenie Recepcja w miarę dostępności nieodpłatnie wypożycza czajnik elektryczny oraz suszarkę do włosów.

Pokój Komfort

Komfortowy pokój dwuosobowy z łazienką. Część tego typu pokoi posiada możliwość wstawienia dostawki lub łóżeczka turystycznego. Do dyspozycji Gości mamy pokoje z dużym łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością złączenia. Pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem , Internet, ręczniki, wodę butelkowaną. Na Państwa życzenie Recepcja w miarę dostępności nieodpłatnie wypożycza czajnik elektryczny oraz suszarkę do włosów.
W niektórych pokojach tego typu istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzęciem.

Pokój Superior

Wygodny pokój dwuosobowy z nowoczesną łazienką i kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości mamy pokoje z dużym łożem małżeńskim. Istnieje możliwość wstawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka. Pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem , Internet, ręczniki, wodę butelkowaną, suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W niektórych pokojach tego typu istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzęciem.

Superior Plus

Duży Wygodny pokój dla maksymalnie trzech osób z nowoczesną łazienką i kabiną prysznicową . Do dyspozycji Gości mamy pokoje z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami oraz rozkładaną jednoosobową sofą. Istnieje możliwość wstawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka. Pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem , Internet, ręczniki, wodę butelkowaną, suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Pokój Rodzinny

Przestronny pokój, składający z dwóch pomieszczeń, przeznaczony dla maksymalnie 3 osób dorosłych lub dwojga dorosłych z dwójką dzieci. Do dyspozycji Gości mamy pokoje z łożem małżeńskim i rozkładaną sofą. Pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, Internet, ręczniki, wodę butelkowaną. Na Państwa życzenie Recepcja w miarę dostępności nieodpłatnie wypożycza czajnik elektryczny oraz suszarkę do włosów.

Pokój Studio Plus

Przestronne studio, składające się z dwóch pomieszczeń, przeznaczone dla maksymalnie 4 osób. Do dyspozycji Gości mamy pokoje z łożem małżeńskim i rozkładaną sofą . Pokój wyposażony jest w telewizor z get more info płaskim ekranem , Internet, ręczniki, wodę butelkowaną oraz lodówkę . Na Państwa życzenie Recepcja w miarę dostępności nieodpłatnie wypożycza czajnik elektryczny oraz suszarkę do włosów.

Turystyczna 26A
58-580 Szklarska Poręba

Zarezerwuj


+48 75 717 35 99

+48 75 717 35 98