Masaże

Masaż klasyczny całego ciała, zwany też szwedzkim polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.
Czas trwania: 50 min
Koszt: 130 zł


Masaż klasyczny częściowy
(obejmuje wybraną partię mięśniową), polega na bezpośrednim oddziaływaniu bodźców mechanicznych na skórę, tkankę podskórną i mięśnie. Wykonuje się go, zależnie od wskazań różnymi ruchami, czy chwytami jednej lub obu rąk.
Czas trwania: 30 min
Koszt: 80 zł

Masaż relaksacyjny, łagodniejsza odmiana masażu klasycznego; czynnikami dominującymi są tutaj: nastrojowa muzyka, olejki eteryczne, bądź świece zapachowe i lekko przygaszone światło; głównym zadaniem masażu jest osiągnięcie przyjemnego stanu psycho-fizycznego poprzez rozluźnienie mięśni i poprawę krążenia.
Masaż relaksacyjny całego ciała: Czas trwania: 50 min
Koszt: 130 zł
Masaż relaksacyjny częściowy: Czas trwania: 30 min
Koszt: 80 zł

Masaż antycellulitowy ujędrniający, celem tego masażu jest poprawa ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulacja mikrokrążenia i odtoksycznienie podskórnej tkanki tłuszczowej.
Czas trwania: 50 min
Koszt: 130 zł

Masaż bańka chińską, to skuteczny sposób na pozbycie się np. cellulitu. Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.
Czas trwania: 45 min
Koszt: 130 zł

Masaż stóp, to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Każdy masaż może wspomóc. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.
Czas trwania: 30 min
Koszt: 80 zł

Masaż kamieniami całego ciała, połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.
Czas trwania: 50 min
Koszt: 130 zł

Pałeczkami bambusowymi, masaż bambusem jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Wykonywany za pomocą specjalnych kijków bambusowych, działa relaksacyjne oraz leczniczo. Ogrzane kije wałkują mięśnie, co prowadzi do ich natychmiastowego rozluźnienia. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz złagodzenia wszelkich dolegliwości bólowych.
Czas trwania: 50 min
Koszt: 130 zł

Masaż twarzy, jest stosowany w leczeniu chorób dotykających mięśni twarzy i skóry. Masaż twarzy ma również działanie odmładzające.
Czas trwania: 30 min
Koszt: 80 zł

Zabieg na twarz z peelingiem i maską, odżywczy zabieg przeznaczony do każdego rodzaju cery z masażem twarzy. Wykazuje działanie relaksacyjne, ożywcze i odmładzające.
Czas trwania: 50 min
Koszt: 150 zł

Partnerzy i rekomendacje

julia Zobacz Gościniec Mała Bawaria w serwisie mojekonferencje.pl termy MyBenefit noclegi